יום חמישי , 24 ספטמבר 2020
חדשות רצות

הר הכסף – מנוע החיפוש שעובד בשבילכם

המצב הכלכלי של משפחות רבות בישראל, גורם להן לתכנן בצורה מאוד מדוייקת את ההתנהלות הפיננסית שלהן, כבר בשלבי החיים המוקדמים ביותר. כל הוצאה בלתי צפוי,ה עשויה להשפיע משמעותית על היכולות הכלכליות שלכם ועל תזרים המזומנים בבנק. בדיוק מסיבה זו מדינת ישראל יצרה בשנים האחרונות את מנוע החיפוש הר הכסף, שיכול לעזור לכם לאתר מקורות פיננסים אבודים, אשר יכולים לעמוד לרשותכם בשלבים שונים בחיים. הר הכסף הוא מנוע חיפוש אינטרנטי שזמין לכל אזרח במדינת ישראל, ויכול להיות מקור נהדר לחיפוש מעמיק של כספים.

חיפוש כספים באתר הר הכסף – לכל שלב בחיים

עיקר השימוש במנוע החיפוש הר הכסף נחלק לשלושה תחומים מרכזיים:

  • חיפוש חשבונות בנק אבודים, בהם שוכבים כספים אשר שייכים לאזרחי מדינת ישראל, ואין להם יכולת לנצל אותם.
  •  איתור מקורות פיננסים לא פעילים כמו קרנות השתלמות, קרנות פנסיה, קופות גמל ועוד. אלו הם מקורות שימושיים מאוד לכספים, אותם אתם יכולים לנצל לאורך שלבים שונים בחיים, לדוגמה לקראת היציאה לפנסיה, על מנת לתכנן את המשך החיים שלכם בצורה מחושבת כלכלית.
  • איתור כספים של קרובי משפחה אשר הלכו לעולמם ואתם יכולים לדרוש את הכספים שלהם מכורח צו ירושה קיים. במקרה ואתם לא מקבלים את כל המידע במעמד חלוקת הירושה, זוהי דרך טובה מאוד למצות את כל הזכויות שלכם כקרובי משפחה.

ניהול המידע הפיננסי שלכם לקראת העתיד

את כל הכסף שאתם מוצאים באתר הר הכסף, אתם יכולים לנהל בצורה חכמה על מנת לשפר משמעותית את המצב הכלכלי של החיים בעתיד לבוא. הדוגמה הטובה ביותר לשימוש בכספי אתר הר הכסף באה לידי ביטוי דפקה אצל אנשים שמתכננים את שלב הפרישה בחייהם. כדי להבטיח שיש לכם מקור הכנסה יציב, זמין ומספק לחיים לאחר היציאה לפנסיה, אתם רוצים לבצע תכנון מדויק של שלב הפנסיה, על מנת למצות את כל הזכויות שלכם ולהבטיח את רמת החיים אותה אתם רוצים לשמר. לשם כך ייתכן וכדאי לכם לפנות אל החברה המקצועית שתעזור לכם בתהליך.

Comments are closed.