יום שני , 26 אוקטובר 2020
חדשות רצות

הר הכסף 2 – איך לנצל את המערכת בצורה אולטימטיבית

בשנים האחרונות עושה מדינת ישראל מאמצים רבים על מנת לאפשר לאזרחיה לקבל גישה למידע בתחום הפיננסי בצורה נוחה ויעילה. כך אתם יכולים למצוא סכומי כספים שאבדו לכם לאורך השנים ולשמור על הזכויות הכלכליות שלכם. לשם כך, הקימה המדינה מנוע חיפוש בשם הר הכסף 2, אשר מבצע אינטגרציה מלאה בין כל חברות הביטוח והמוסדות הפיננסיים השונים על מנת להציג לכם את תמונת המצב העדכנית ביותר בנוגע אליכם. יחד עם זאת, ישנם מקרים רבים בהם רצוי להיעזר באנשי מקצוע, בכדי למנוע מצב בו אתם מקבלים רק תמונה חלקים במנוע החיפוש.

מדוע הר הכסף 2 לא מציג את כל המידע שלי?

לצד כל היתרונות המשמעותיים שישנם למנוע החיפוש  הר הכסף 2, עדיין ישנם מקרים רבים הם ישראלים לא מקבלים תוצאות מלאות לחיפושים שלהם. וזאת מתוך כמה סיבות:

  1. חסכונות פעילים – מערכת הרב הכסף לא יכולה להציג לכם מידע על חסכונות פעילים. על כן, אם יש לכם כספים אבודים בחסכונות פעילים, אתם לא תראו אותם.
  2. קרנות ייחודיות – מנוע החיפוש הר הכסף 2, יכול לאתר לכם כספים רק בחשבונות הבנקים הפעילים שלכם. לכן, לא תוכלו לקבל מידע על פנסיות, קרנות השתלמות או קופות גמל.
  3. פיקדונות – אם יש לכם פיקדונות, שבהם לא נפדה עדיין הכסף ייתכן ולא תוכלו לראות אותם כחלק מתוצאות החיפוש.

עורכים בירור מקיף ואמין בנוגע לכספים

אם החלטתם לבצע חיפוש מעמיק על מנת למצוא כספים בחשבון שלכם, אתם יכולים לבחור להסתייע בשירותים מקצועיים. כך ניתן להבטיח שאתם מגלים את כל הכספים שלכם, גם אם מדובר בכספים שלא נמצאים בבנקים. בעזרת מניב,  ניתן לעשות חיפוש מהיר, שיגלה לכם האם בכלל יש לכם אפשרות למצוא כספים. במידה ותרצו לבצע חיפוש מעמיק ולקבל את כל המידע, ניתן יהיה לקבל ליווי אישי ומהימן עד לקבלת כל הכספים בחשבון הבנק שלכם. לכל מטרה שלא תהיה, אתם יכולים וזכאים לקבל את המידע המהימן לגבי כספים ששוכבים בחשבון הבנק שלכם. 

מניב

Comments are closed.