יום שלישי , 19 ינואר 2021
חדשות רצות

הר הביטוח – מנוע החיפוש שחוסך לכם כסף

אם יש מקום אחד בעייתי באמת בעולם הפיננסי, בוודאי מדובר על התקשורת שבין החברות העוסקות במתן שירותי ביטוח לבין הלקוחות הישראלים. לאורך השנים חוסר התקשורת הביא לכדי איבוד כספים קולוסאלי של הציבור, מה שפוגע ביכולות הפיננסיות של רבים מאוד מהישראלים. כדי להתמודד עם האתגר בצורה הנכונה ביותר, רשויות המדינה הקימו את אתר הר הביטוח, בו ניתן לקבל את כל המידע אודות הכיסויים הביטוחיים שלכם בצורה שקופה וברורה.

איך ניתן לחסוך כספים בחיפוש מידע בתוך הר הביטוח?

  1. על ידי מציאת כספים שלא ידעתם על קיומם – אם גיליתם שישנן פוליסות ביטוח ישנות על שמכם באתר הר הביטוח, יכול מאוד להיות שיש בהן כסף צבור אותו אתם יכולים לנצל לצרכים האישיים שלכם. כמובן הכל תלוי בנזילות של הקרן אותה אתם צריכים לבדוק מול חברת הביטוח.
  2. על ידי ביטול תשלומי ביטוחים כפולים – אם חלילה גיליתם שאתם משלמים פעמיים על אותו סוג ביטוח, מדובר על בזבוז כספים משווע ואתם יכולים לעצור את החגיגה. שיחת טלפון אחת אל חברות הביטוח תאפשר לכם לצמצם משמעותית את עלויות הביטוחים ולחסוך כסף חיוני.
  3. על ידי השוואת מחירי ביטוח בין חברות שונות – במקום לבצע חיפוש ידני והשוואת מחירים בין החברות על בסיס זיכרון בלבד, תוכלו לקבל תמונה שקופה וברורה של המידע על תשלומי הביטוח שלכם בכל פונקציות הביטוח השונות.

לקיחת אחריות היא לא מילה גסה

אם חשוב לכם להפוך את חיי המשפחה שלכם, לחיי משפחה מאוזנים מבחינה כלכלית אך בטוחים ובריאים מכל צרה, אתם צריכים לקחת אחריות על תחום הביטוח בחיים שלכם. אף פעם אי אפשר לדעת מתי מתמודד עם אירוע שמחייב את עזרת חברות הביטוח. אבל זה עדיין לא אומר שאתם צריכים לשלם לחברות הללו ללא הכרה. בזכות מנוע החיפוש  הר הביטוח, אתם יכולים להבין מה הוא המצב המשפחתי שלכם בכל אחד מתחומי הביטוחים השונים, וכך לקחת אחריות ולשפר את ההתנהלות הפיננסית שלכם מבלי לפגוע בכיסוי הביטוחי אותו אתם צריכים.

Comments are closed.