יום ראשון , 24 ינואר 2021
חדשות רצות

הפקת סרטוני תדמית – קלמנטינה הפקות סרטים

אחד מכלי השיווק המרכזיים בימינו שעושים עבודה טובה ואיכותית הם סרטוני תדמית. סרטוני תדמית יכולים לשמש אתכם לא רק באתר הבית שלכם אלא גם לפרסום ושיווק ברשתות החברתיות – פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב ועוד. כמו גם לשיווק באתרי קידום, במצגות ובהרצאות מול קהל. בעזרת סרטוני תדמית חברות, בתי עסק וארגונים יכולים לפנות ללקוחותיהם בדרכים ייחודיות, מהירות, וענייניות המעניקות תחושת שייכות  – כפי שקהל הגולשים מעדיף כיום.

חברת קלמנטינה הפקות סרטים בע”מ בעלת ניסיון של יותר משני עשורים, מספקים שירותי תוכן והפקה לגופי שידור ולחברות מסחריות במשק הישראלי, במגוון צרכים.

תחומי ההתמחות של קלמנטינה הפקות סרטים

  • הפקה

אנו בקלמנטינה הפקות סרטים, מפיקים סרטי תדמית וסרטוני אנימציה למגוון צרכים וביניהם, סרטוני תדמית לעסקים, סרטוני תדמית לעמותות, סרטוני תדמית לזכיינים, לעיריות וגופים ממשלתיים- המיועדים לשיווק בערוצי מדיה השונים כגון: פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב ועוד. כמו כן אנו מפיקים סרטוני הסברה; סרטים דוקומנטריים, סרטוני שיווק, סרטונים וויראליים ועוד. זאת תוך התאמת הטון והסגנון ההפקתי הנכון ביותר התפור בהתאמה אישית למידותיו של הלקוח.

  • עריכה

אנו בקלמנטינה הפקות סרטים נותנים שירותי עריכת וידאו מקצועיים, אונליין ואופליין, תוך שימוש בתוכנות עריכה חדשניות ומתקדמות כמו:

AVID Adobe After Effects, Premiere, DaVinci Resolve,.

  • צילום

ההפקות של קלמנטינה הפקות סרטים, נעשות על ידי צוותי צילום מקצועי ומיומן הנעזר בטכניקות צילום שונות לקבלת תוצאה מיטבית:

צילומי רחפן עם מצלמה DSLR, צילום בשימוש ברקעים שונים, צילום על רקע מסך ירוק (גרין סקרין) , צילום מולטי קאמרה, צילום סטאדי קאם (Steadicam) צילום עם גימבל, צילום Dolly , צילום K4 K6 K8 , הקלטת שטח עם מיקרופון אלחוטי, צילום עם סט עדשות מתחלפות, צילום עם טלפרומפטר, צילום בשתי מצלמות.

  • שירותים נלווים

אנו בקלמנטינה הפקות סרטים נותנים שירותי תיקון עריכה, תיקוני צבע לסרט, עיצוב אריזה גרפית לסרט, עיצוב פסקול מיקס סאונד לסרטי תדמית, מוסיקה ברישיון, אימג’ בנק וידאו ועוד.

מדוע לבחור בקלמנטינה הפקות סרטים

אם זה לא הספיק לכם, אז, הינה עוד כמה סיבות טובות ללמה לבחור בקלמנטינה הפקות סרטים.

  • קלמנטינה הפקות סרטים בגלל היחס האישי – אנו מעניקים לקהל לקוחותינו חוויה אישית וליווי לאורך כל הדרך, גם כשהלו"ז צפוף והתקציב לחוץ.
  • קלמנטינה הפקות סרטים בגלל המקצועיות – אנחנו לא מתפשרים ומאמינים שהפקה צריכה להיות איכותית, מקצועית, תפורה היטב לצרכים האישיים שהוגדרו מבעוד מועד וכמובן לעמוד בלוחות הזמנים שהוגדרו.
  • קלמנטינה הפקות סרטים בגלל שאנחנו עומדים בלוחות זמנים – לא ניקח יותר פרויקטים מכפי שנוכל להכיל. אבל ממש להכיל. קומפלט.
  • קלמנטינה הפקות סרטים כי הכל במקום אחד המשלב מיקוד הרעיון, קופירייטינג וצילומים ועד לסרטון מלוטש

ביחד נעשה את זה נכון, צוות קלמנטינה הפקות סרטי תדמית, הפקות סרטוני אנימציה וסרטונים שיווקיים מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 077-9966221, תוכלו גם לבקר באתר האינטרנט שלנו בכתובת: clemantinafilms.co.il.

Comments are closed.