יום שישי , 21 פברואר 2020
חדשות רצות

הלוואה בערבות מדינה

הלוואה מסוג זה היא הלוואה שניתנת ישירות מהמדינה לאזרחים, עם עדיפות לבעלי עסקים. בתוכם, המצב העדיף ביותר הוא של אזרח שאינו חייב בהסדר נושים רשמי כמו הוצאה לפועל או פשיטת רגל, אך נכנס באישור הבנק שלו מעת לעת למינוס תקופתי לאור כך שההוצאות שלו מרובות ומידיות וההכנסות שלו, גם אם הן בסוף גדולות מההוצאות, מגיעות במעט נקודות בציר הזמן (למשל אחת לחודש מלקוח יחיד אך גדול במיוחד). כיצד מגבשים הלוואה בערבות מדינה, ומהו הסוד להצלחה של הלוואה מסוג כזה עבור העסק?

גיבוש הלוואה בערבות מדינה

גיבוש ההלוואה בערבות המדינה נעשה באמצעות המחזור העסקי החודשי שלכם. אם יש לכם הוצאות קבועות כמו משכורות, קניית ציוד מתכלה, תחזוקת מתקנים קבועה בעסק, וכד', ומנגד – הכנסות בודדות שמגיעות בתאריכים מועטים, גיבוש ההלוואה יתבצע על ידי חישוב התקופה בה תיקלעו למינוס בנקאי ומה יהיה היקף המינוס המשוערך. במקום שהבנק ילווה לכם כסף למינוס, המדינה תלווה לכם כסף בריבית נמוכה יותר וזה ייצב את המחזור העסקי שלכם עד אשר תיכנס ההכנסה החודשית.

הסוד להצלחת מהלך הלוואה בערבות מדינה עבור העסק

בית העסק צריך לחשב כמה זמן הוא ייקלע למינוס ו מה יהיה המינוס עד לכניסת ההכנסה. או אז, כדאי לו לקחת הלוואה בגובה הכסף של המינוס, ולעתים מומלץ לו לקחת יותר כסף לשם ביצוע השבחות שונות בו (למשל פנייה לחברת הפקות לבניית וידאו שיווקי עבורו). הסוד להצלחה עסקית במסגרת הלוואה בערבות מדינה מתבטא גם בכמות החוב שאתם צפויים להיכנס אליה בבנק אבל גם בראייה לעתיד של מה יהיה בעסק מבחינת השבחות ופרויקטים, בהם הלוואה בערבות מדינה בהחלט יכולה לסייע ולתרום אם אין לכם את הכסף נזיל.

המלצות לבחירת מסלול הלוואה בערבות מדינה

ההמלצה המרכזית כרוכה בבחירת הגוף שיבקש בשמכם את ההלוואה מהמדינה. חשוב שזו תהיה חברה שניתן לסמוך עליה ושיש לה ניסיון בתחום הזה. המרכז להלוואות בערבות מדינה, לדוגמה, הוא מקום אליו פונים עסקים רבים להסדרת הלוואה בערבות מדינה. כשאתם פונים אליו אתם ללא ספק עושים את הדבר הנכון בהבטיחכם הלוואה בערבות מדינה בתנאים הפיננסיים המועדפים עליכם.

Comments are closed.