יום שישי , 23 אוגוסט 2019
חדשות רצות

הראה לי הדפסה על שקיות קרטון ואומר לך מי אתה!

גל החזרה לטבע, השמירה על איכות הסביבה וכדור הארץ. נמצא בראש מעייניהם של מי שמזמינים לעסק שלהם הדפסה על שקיות קרטון. אם עד לפני עשור היינו יוצאים מכל חנות עם שקית ניילון, היום הפך המיתוג לחלק מהשירות וזה כולל את השקית בה אורזים לך את הקניות. היא יכולה להיות מכל מיני חומרים מתכלים, אבל הטרנד הכי אופנתי, זה להזמין שקיות קרטון עם ידיות. הכי אלגנטי והכי שמיש. העובדה שאפשר להזמין אותה בכל מיני צבעים, מבטיחה בחירה נכונה של שקית העסק, בשילוב הדפסה של לוגו, שם העסק, כתובת ועוד. אין ספק כי שקיות הקרטון הללו משמשות בדרך כלל, לפרסום חינמי נודד של כל מי שנושא אותן.

הדפסה על שקיות קרטון – הכי מותג!

הדפוס הדיגיטלי היום מאפשר לבצע הדפסה על שקיות קרטון בכמויות מסחריות ובדיוק מושלם. ראשית לפני הבחירה בסוג השקית, צריך העסק לבחור את הצבעים שמתאימים לעסק. הרבה פעמים הם חלק מהלוגו ומשם נגזר צבע השקיות. יש שמדפיסים על השקיות מלבד שם וכתובת גם סלוגן, ולעתים משמשת שקית הקרטון כבמה ליצירת אינטראקציה עם קהל הלקוחות. פרסום על השתתפות במבצע ועוד. מי שמשתמש הכי הרבה בשקיות קרטון הם מסעדות ובתי קפה ולחלופין, חנויות מעצבים ואופנה. אלה מזמינים בדרך כלל שקיות עם שם המותג וזה יכול להיות גם צילום של מוצר. השקיות הללו משמשות כתג איכות של המוצר, וכחלק מהתדמית היוקרתית שרוצים לייצר.

תכשיט יהלום בתוך שקית קרטון

מי שנכנס לאחרונה לחנויות תכשיטים, ורכש טבעת אירוסין, שם לב בוודאי שמלבד קופסת הקטיפה האדומה, הוא קיבל גם שקית קרטון עם הדפסה. הדפסה על שקיות קרטון זה חובה בקרב חנויות התכשיטים. זה יכול להיות בשחור מבריק או מט, זה יכול להיות עם צילום צבעוני של תכשיט, בדרך כלל השקיות הן חלק מהמיתוג של העסק ומהמסרים שהוא רוצה לשדר. אנחנו חיים היום בעולם של מותגים. אנחנו חיים היום בעולם של שמות וסלוגנים, בעולם של שקיות קרטון ממותגות.

Comments are closed.