יום ראשון , 24 ינואר 2021
חדשות רצות

האביזרים שיגנו עליכם מקור וגשם – חליפות גשם לאופנוע 

למרבית רוכבי האופנועים וקטנועים החורף הוא בשורה מאכזבת. הדעה הרווחת היא שעקב תנאי מזג האויר, לא מתאפשרת רכיבה בחורף. ובכן, החלטנו לנפץ את המיתוס כי עם האבזור נכון והיערכות נכונה, בהחלט אפשר וצריך להנות מהיתרונות הגלומים בכלי דו גלגלי, גם בחורף. 

הרבה רוכבי אופנועים וקטנועים מכירים את הרגשת התסכול עם בוא החורף, ולהיערכות, בלית ברירה, לאפסון האופנוע או הקטנוע ומעבר לקופסה בעלת ארבעה גלגלים ממנה הם נמנעים כל השנה. כמובן שעם הרכב הפקקים כבדים יותר בחורף, התנועה איטית יותר והייאוש לא נעשה יותר נוח. 

ובכן אנו שמחים לבשר שהימנעות מנסיעה בחורף איננה גזירת גורל. עם היערכות מינימלית ואיבזור נכון, אפשר בהחלט ואפילו רצוי להנות מיתרונות הנסיעה על האופנוע או הקטנוע האהוב שלכם. 

 

רכיבת חורף על אופנוע – הערכות האופנוע לקראת החורף

  • יש להקפיד על טיפול והיערכות מכנית, צמיגים ובלמים, יש להקפיד שלחץ האוויר יהיה תקין ושהצמיגים לא יהיו חלקים או פגומים.
  • אם יש מערכות נעילת הגלגלים (ABS) חשוב לוודא את תקינותן
  •  הקפידו על תאורה תקינה היא הכרחית ומסייעת לנראות בכביש בכל תנאי מזג האוויר, מומלץ גם להניח על האופנוע מחזירי אור שיאפשרו להבחין בו ממרחק רב
  • חשוב לציין שאופנועים וקטנועים מיוצרים עם עמידות למים ולשימוש במשך ארבע עונות, כך שאין מה לדאוג מהגשם. 

 

רכיבת חורף על אופנוע – הערכות רוכב האופנוע לקראת החורף

המרכיב השני והחשוב לא פחות (אם לא יותר) הוא הרוכב. שלא כמו ברכב, מטבע הדברים הרוכבים חשופים ומושפעים יותר מתנאי הדרך. רטיבות, קור, ורוחות חזקות, עלולות  להשפיע באופן משמעותי על יכולות הנהיגה ונוחות הנסיעה- כפועל יוצא מכך על בטיחות הרוכב. ציוד חורף ייעודי נותן פתרון לסוגיית הללו ומאפשר לנהג נסיעה בנוחות ובבטחה. 

  • חליפת גשם לאופנוע אשר ממגנת מפני קור ורטיבות, חליפת שני חלקים של המותג RED. חליפה איכותית, אטומה 100% נגד מים עם אחריות לכל העונה כל התפרים מולחמים בניילון פנימי למניעת חדירת מים לתוך החליפה. לחליפה רוכסן בקצה המכנסיים מאפשר להוריד ולהלביש אותם מבלי להוריד נעליים. אפשר לשים את החליפה בתא המטען או בארגז וללבוש אותה במהירות מעל לציוד הרכיבה הרגיל. החליפה מגיעה בשתי וריאציות, עם או בלי בטנה מחממת, בהתאם לצרכי הרוכב והיא משווקת על ידי רשת אופנוסנטר, ציוד לאופנועים ואביזרים לאופנועים
  • המטרה היא לחסוך ברכישת ציוד מיוחד לחורף, ולהשתמש בציוד משלים וחסכוני, שכן החורף בישראל נחשב נוח יחסית ובאופן מסורתי ללא הרבה ימים גשומים. לכן רכישה למשל של מעיל ממוגן ל 4 עונות הוא פתרון נהדר כי בשינויים קלים של הבטנות המעיל מתאים לכל עונות השנה בצורה מושלמת. לחילופין ניתן לרכוש חליפת גשם הנלבשת בקלות על הציוד הקיים. פתרונות אלה זה מאפשרים לרוכב להמשיך ולהשתמש בציוד הנוח אליו הורגל במהלך השנה ולעבור את החורף בלי לשבור את הבנק. 
  • בנוסף קיים ציוד משלים על מנת לייצר חויית רכיבה אופטימלית בחורף. בין היתר, כפפות חורף לאופנוע ממוגנות מים אשר השומרות על חום האצבעות, רגש בכף היד בנהיגה, ואפשרות לשימוש במסך מגע של המכשיר הסלולרי. 
  • ציוד נוסף, הוא נעליים ומגפיים ממוגנות למים ונגד החלקה 
  • וכמובן מגוון קסדות הכוללות משקף נוסף למניעת היווצרות אדים ופגיעה ביכולת הראיה של הרוכב. את כל הציוד ניתן להגיע ולרכוש ברשת אופנוסנטר היבואנית והמפיצה של ציוד מתקדם לרוכב. 

לסיכום, עם מעט תשומת לב ובתקציב לא גדול, אפשר להמשיך ולהנות מהיתרונות הגלומים בכלי דו גלגלי גם בחורף. שמירה על תקינות מכנית של הכלי, וכן הגנה מפני קור, גשם וראות לקויה- בהחלט עשויה להשפיע על חויית הנהיגה, ולהפוך אותה לבטוחה ונוחה יותר, גם בתנאי מזג אויר פחות ידידותיים. כמובן שמעבר לכך, חשוב לזכור לנסוע לאט יותר ולשמור מרחק רב יותר. רשת אופנוסנטר, אביזרים לאופנועים וציוד לאופנועים מוזמנים אתכם להיכנס לאתר הרשמי שלנו בכתובת: www.ofnocenter.co.il  ולהתרשם ממגוון ציוד החורף המוצע לרוכבי האופנוע. כמו כן, במידה ותרצו לקבל מידע, הדרכה או ייעוץ אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 054-9793930 והצוות המקצועי שלנו ייעץ לכם במקצועיות וסבלנות. והעיקר שתיסעו לאט ובזהירות.

Comments are closed.