יום חמישי , 23 ספטמבר 2021
חדשות רצות

אליפטיקל – טכנולוגיה פורצת דרך בספורט

אחת לתקופה יש חידוש יוצא דופן בעולם הכושר הגופני. אליפטיקל, מכשיר שהגיח לעולם כבר בשנת 1995, והלך והשתכלל עם השנים, עד כדי כך שהפך לאחד המכשירים הפופולאריים בעולם הספורט. יתרונותיו הרבים הובילו אותו לכותרות, ולא כטרנד חולף, אלא כמכשיר שהגיע בכדי להישאר, כמו הליכונים חשמליים, אופניים חשמליים וכיו"ב.

משתמשי האליפטיקל מדווחים על שיפור מתמיד בכושר הגופני, בכוח המתפרץ, בסיבולת לב ריאה, ובתחושה הכללית של חיוניות ואנרגיה. הסיבה? שימוש בארבע הגפיים בצורה אופטימאלית, תוך שמירה על הגוף בפוזיציות הנכונות לו, ומפגש עם גבולות היכולת האירובית בקצב המתאים למתאמן. התוצאות ברורות, אז כדאי שתעלו גם אתם על האליפטיקל ותתחילו ליהנות מהספורט.

יתרונות מכשירי האליפטיקל 

  1. אימונים קצרים ויעילים – ישנם אנשים רבים שמבקשים לשמור על כושר גופני, אך אין להם זמן או מוטיבציה לאימונים ארוכים. האימון באליפטיקל מאפשר להגיע לתוצאות טובות גם באימונים קצרים, מעצם צורת האימון בו, והוא מתאים לא רק להולכים למרחקים ארוכים.
  2. חיזוק שרירי ליבה ויציבות – השיפור המתמיד במדדי הכושר ברור וקל להבנה, אך יתרון ענק נוסך של האליפטיקל הוא בהיותו מכשיר שמשלב עוד קבוצות שריר, ומחזק את שרירי הליבה שלנו, לצד שיפור מתמיד ביציבות, בונוס שמכשירים אחרים פשוט לא נותנים.
  3. התאמה אישית לאימון – עם ידיים או בלי ידיים? עלייה, מישור או ירידה? החליטו איזה אימון מתאים לכם במיוחד, ואף שלבו אימונים בכדי לדמות תנאי שטח, האליפטי מתאים לכולם עם התאמה אישית לכל אימון שתבחרו

קודם כל, הבריאות!

חשוב לזכור שמעבר לחיטוב הגוף והעלייה במדדים שונים, ישנם מדדי בריאות, מידיים ולאורך זמן. אחת הבעיות העיקריות והנפוצות של ספורטאים, מקצועיים וחובבנים כאחד, הוא הפגיעה והשחיקה של המפרקים, בעיקר הברכיים ועמוד השדרה.

האימון על אליפטיקל מאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות הנ"ל, ועוד יתרונות רבים וטובים, לצד שמירה על המפרקים ועל חוליות עמוד השדרה ללא כל נזק. באימון אליפטי כף הרגל שלכם נשארת במגע קבוע עם הדוושה, ואין צורך להתמודד עם האימפקט שמגיע עם ריצה, ואפילו עם הלחץ על הגב התחתון שעלול להיווצר ברכיבה על אופניים.

Comments are closed.