יום ראשון , 24 ינואר 2021
חדשות רצות

איזה סלולרי לקנות

איזה סלולרי לקנות? איכות הטכנולוגיה מרקיעה גלים…

נשאלת השאלה החשובה – איזה סלולרי לקנות? בשנים האחרונות הפכו הטלפונים החכמים לאופציה המועדפת על משתמשים רבים. איזה סלולארי לקנות? המחירים הנוחים באופן יחסית, עם התקדמות הטכנולוגיה ושפע האפשרויות הגלומות בסמרטפון הפכו אותו עד מהרה ממכשיר יקר של גיקים ואנשי עסקים לנחלת הכלל. נראה שכיום לכל ילד בן ארבע יש סמרטפון, עד כדי כך הם נגישים לכלל הציבור הרחב. אתם מתלבטים בין אייפון, אנדרואיד או מכשיר אחר? לא בטוחים מה צריך ומה לא? במאמר זה נציג בפניכם את היתרונות והחסרונות של הסמרטפונים הנבחרים.

איזה סלולרי לקנות? היתרונות והחסרונות של IOS, אנדרואיד –

אינכם יודעים איזה סלולרי לקנות? במאמר זה נציג בפניכם את כל היתרונות והחסרונות של IOS, אנדרואיד. אתם מתלבטים איזה סלולארי לקנות? לאחר שתקראו ותפנימו, בוודאי תצאו מחוזקים הרבה יותר, כדלקמן –

* IOS –

היא מצטיינת בפשטות מקסימלית של השימוש, בפעולה חלקה ומהירה מאוד ובעיצוב נעים  וברור. חנות האפליקציות, שעומדת תחת פיקוח מחמיר של אפל, מונה מאות אלפי אפליקציות איכותיות, הרבה מהן בתשלום. מערכת ההפעלה של אפל פועלת על מעט מאוד מכשירים, אייפון לדורותיו והאייפד, ולכן מצטיינת באחידות גבוהה והעדכונים מגיעים לכל המשתמשים באותו הזמן.

חסרונות –

מערכת ההפעלה סגורה מאוד ואפשרויות השינויים וההגדרות העצמיות מינימליים. מערכת ההפעלה עצמה עובדת בצורה האופטימלית לפי ההגדרות שנקבעו מראש, אבל אין כמעט מקום להתאמה אישית. כמו באנדרואיד, ניתן לבצע בו פריצה ולשנות הרבה דברים, אם כי מדיניות אפל מחמירה מאוד בנושא זה ורואה בכך הפרת תנאי השימוש במכשיר, לעומת גוגל שלא תומכת, אך גם לא מסתייגת מביצוע ROOT למכשירי אנדרואיד.

* אנדרואיד –

מצטיינת בפתיחות רבה ובהתאמה למגוון עצום של מכשירים. חנות האפליקציות שלה מונה מאות אלפי אפליקציות, שנכנסות כמעט ללא בקרה ופיקוח מצד גוגל, ולכן לא כולן איכותיות בהכרח. אנדרואיד מאפשרת התאמה אישית נרחבת של כל תכונה ומאפיין וקל מאוד להחליף כל תוכנת בסיס מחייגן ועד דפדפן באפליקציה אחרת לפי טעמכם.

חסרונות –

פעולה פחות זורמת וחלקה, בדרך כלל, מהמתחרה של אפל, ובפרגמנטציה רבה – לאמור, בגלל מגוון המכשירים והקונפיגורציות, חלק מהאפליקציות אינן מתאימות לכל המכשירים ועדכוני הקושחה מגיעים לפעמים באיחור, מכיוון שכל יצרן צריך להתאים את התוכנה למכשירים שלו בנפרד.

Leave a Reply